tel: +40 258 750 341 · office@novamodul.ro
Cariere
In cadrul societatii noastre sunt disponibile urmatoarele posturi:

Operator CNC Freza (unicate)

Cerințe:

  • Absolvent liceu/scoala profesionala cu profil tehnic;
  • Cunostinte avansate de desen tehnic si aparate de masura.
  • Experienta in meserie minim 3 ani.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Prime performanta.

Sef schimb productie prese

Cerințe:

  • Studii medii/superioare tehnice de specialitate.

Responsabilități:

  • Planifică, organizează şi asigură execuţia comenzilor planificate din cadrul atelierului prese cu respectarea termenelor de livrare şi a cerinţelor tehnologice.
  • Coordoneaza personalul din subordine.

Beneficii:

  • Mediu de lucru profesionist;
  • Pachet de beneficii competitiv: salariu motivant, tichete de masă, prime performanta.

Controlor Calitate

Candidatul ideal

  • Studii medii sau studii medii tehnice de specialitate;
  • Cunoştinţe de desen tehnic;
  • Disponibilitate de perfecționare.
  • Dexteritate manuală, disciplină, atenție la detalii, adaptabilitate;
  • Experienta anterioara pe un post similar reprezinta avantaj.

Descrierea jobului

  • Realizeaza inspectia pieselor din punct de vedere calitativ in baza instructiunilor de lucru;
  • Intocmeste rapoartele aferente inspectiei de calitate;
  • Identifica deficientele de calitate;
  • Refuza calitativ produsele care nu se incadreaza in conditiile de calitate impuse.

Beneficii:

  • Pachet de beneficii competitiv: salariu motivant, tichete de masă, vouchere de vacanță.

Cv-urile se pot trimite la adresa de e-mail: adriana.lucaci@novagrup.ro, sau la sediul firmei din Cugir, str. Mihai Viteazu, nr 98A.